I Konferencja Florystyczna "Wiosenne Przebudzenie"

Konferencja Florystyczna Wiosenne przebudzenie to wydarzenie dla wszystkich pasjonatów florystyki. Zaproszeni floryści zaprezentują swoje kompozycje inspirowane naturą i kwiatami sezonowymi, które kojarzą się z wiosną. Wydarzenie dostępne online juz 18 marca o godz. 15.00. W programie: 

  • Rośliny cebulowe w kompozycjach florystycznych
  • Ekologiczne kompozycje kwiatowe
  • Wiosenna dekoracja stołu

Konkurs dla kwiaciarń - Międzynarodowe Targi Poznańskie!

Stowarzyszenie Naukowo–Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział w Poznaniu (SITO) oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Otwartym Konkursie Dla Kwiaciarń, który odbędzie się w dniach 25-28 lutego 2020 roku (wtorek-piątek) w ramach Targów SPECIAL DAYS oraz HOME DECOR, MEBLE POLSKA i ARENA DESIGN na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Pawilonie 2. W czasie trwania konkursu dla kwiaciarń odbędą się także Warsztaty Florystyczne oraz Pokaz Florystyczny.

Kurs Inspektorów Nadzoru Terenów Zieleni w Warszawie

Warszawski Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Ogrodnictwa  organizuje Kurs Inspektorów Nadzoru Terenów Zieleni (Doskonalenie w zakresie Kierowania  Robotami Budowy i Utrzymania Terenów Zieleni). Kurs odbędzie się w terminie 13 listopada - 2 grudnia 2017 r. Kurs obejmujący 88 godzin wykładowych odbędzie się w dwóch sesjach szkoleniowych i zakończy egzaminem testowym. Zgłoszenia już można nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Land Art Festiwal 2019 w Poznaniu!

Stowarzyszenie Naukowo–Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział w Poznaniu (SITO) oraz Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno – Spożywczego w Szreniawie zapraszają do wzięcia udziału w LAND ART "NATURALIA", który odbędzie się w dniach 13-15 września 2019 roku (piątek-niedziela)  na terenie Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno – Spożywczego w Szreniawie. W festiwalu udział wezmą profesjonaliści  – artyści, floryści, architekci krajobrazu o uznanym dorobku oraz studentów architektury krajobrazu, uniwersytetu artystycznego z Polski i zagranicy. Prace wykonane w trakcie konkursu będą prezentowane w miejscu wykonania do 30 października 2019 r. Więcej szczegółów imprezy można poznać zaglądając na stronę internetową organizatora: http://www.sito.poznan.pl/sekcje/tereny-zieleni/wydarzenia/r/10/425/festiwal-land-art.

Seminarium podsumowujące realizację zadań Programu Wieloletniego w Instytucie Ogrodnictwa w Skierniewicach

Zakład Upowszechniania i Promocji Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach zaprasza na seminarium podsumowujące realizację zadań Programu Wieloletniego (2015-2020) pn. "Działania na rzecz poprawy konkurencyjności i innowacyjności sektora ogrodniczego z uwzględnieniem jakości i bezpieczeństwa żywności oraz ochrony środowiska naturalnego". Seminarium rozpocznie się o godz. 9.00, 7 grudnia 2018 r. w Sali Konferencyjnej Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, przy ul. Pomologicznej 18, i odbywać się będzie na 5 obszarach:

1. Obszar: Postęp biologiczny

2. Obszar: Bezpieczeństwo żywności i ochrona środowiska

3. Obszar: Rozwój zrównoważonych metod produkcji ogrodniczej

4. Obszar: Działania na rzecz rozwoju pszczelarstwa w warunkach zmieniającego się środowiska

5. Obszar: Upowszechnianie i wdrażanie wiedzy

Zapisy uczestników prowadzone są przez mgr Katarzynę Bisko pod nr tel. 500 101 798, 46 834 53 77 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegółowy program seminarium dostępny jest na stronie internetowej Instytutu pod tą zakładką

 

Warsztaty Florystyczne „New beginning greenery” - ,,Nowy początek – zieleń”

Oddział Poznański SITO serdecznie zaprasza na warsztaty florystyczne pt. „New beginning greenery” - ,,Nowy początek – zieleń”, które będą towarzyszyły Konkursowi dla Kwiaciarń 2017 podczas Targów Special Days i Gardenia na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Prowadzącą będzie Małgorzata Niska, prekursor florystyki w Polsce,
współprowadząca reality show „Floryści talent show” 

XIX Wystawa Chryzantem w Poznaniu

Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział Poznański, Wielkopolski Związek Ogrodniczy Koło Poznań oraz Palmiarnia Poznań wspólnie zapraszają na XIX Wystawę Chryzantem, której uroczyste otwarcie odbędzie się 27 października 2017 r. o godz. 12.00 w Palmiarni w Poznaniu. Na wystawie zaprezentowane zostanie ok 50 odmian od 12 wystawców  a ułożone zostaną przez florystów - członków SITO Poznań. Aby poznać szczegóły i listę wystawców zapraszamy na stronę internetową Oddziału Poznańskiego

VXII edycja szkolenia "Zasady cięcia drzew i krzewów ozdobnych"

Oddział Poznański SITO serdecznie zaprasza na szkolenie pt. Zasady cięcia drzew i krzewów ozdobnych", które odbędzie się 24 marca 2017 r. Poznaniu. Szkolenie kierowane jest m.in. do  osób, które zajmują się pielęgnacją zieleni oraz jej utrzymaniem we właściwym stanie.
Zapisy na szkolenie są prowadzone do 13 marca.

Kontakt

Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne
Inżynierów i Techników Ogrodnictwa
Oddział w Lublinie

ul. M. Skłodowskiej-Curie 3
20-029 Lublin
NIP: 712-330-00-51 | REGON: 362482174

sekretarz @ sitolublin.pl | +48 503 517 841


Numer konta:
70 1020 3150 0000 3502 0092 6386

Formularz kontaktowy

Partnerzy

 

© 2016 SITO Lublin. All Rights Reserved.
Wykonanie: SlowFlow